Najlepsza pożyczka pod zastaw auta

W dzisiejszych czasach wybór pożyczek w różnych instytucjach zarówno bankowych, jak i spoza tego sektora, jest ogromny. Mamy do dyspozycji pożyczki gotówkowe, chwilówki, kredyty ratalne oraz pożyczki prywatne. Wśród tych ostatnich dużą popularnością cieszą się pożyczki i kredyty pod zastaw. Najczęściej zabezpieczeniem zobowiązania finansowego bywa nieruchomość, działka lub takie dobro jak samochód. Wielu z nas kusi atrakcyjna oferta pożyczek pod zastaw, jednak musimy być również ostrożni przy dokonywaniu wyboru. Bowiem nietrudno natrafić na firmę, która kieruje się przede wszystkim chęcią zysku jednocześnie nie dbając o dobro swoich potencjalnych klientów. Naszym zadaniem będzie przedstawienie Państwo tej najdogodniejszej opcji pożyczki, którą oferuje Autogotówka.

Kobieta siedzi na łóżku z laptopem i komórką
Kredyty pod zastaw to bardzo popularna forma pożyczania pieniędzy

Autogotówka – firma z wieloletnim doświadczeniem

Firma oferująca pożyczki pod zastaw Autogotówka działa na rynku finansowym od wielu lat. Jako pierwsza wprowadziła produkt pożyczki pod zastaw karty pojazdu, umożliwiając zachowanie auta przez właściciela. Wyszła na przeciw potrzeb swoich klientów, wiedząc że problematyczne staje się przerejestrowanie samochodu w zamian za udzieloną pożyczkę. Dlatego proponuje kredyt pod zastaw samochodu bez konieczność jego przerejestrowania oraz jakiekolwiek wizyty w urzędzie. Tym oto sposobem, pojazd, który staje się zabezpieczeniem danego zobowiązania finansowego, nadal jest użytkowany przez jego właściciela, a zdolność kredytowa automatycznie rośnie. Jest to bardzo prosty i unikalny sposób na uzyskanie potrzebnej gotówki, nawet w ciągu jednego dnia.

Koszty pożyczki pod zastaw auta w Autogotówka

Instytucje spoza sektora bankowego cieszą się mniejszym zaufaniem niż banki komercyjne w Polsce. Powodem takiego stanu rzeczy jest przede wszystkim ciesząca się złą sławą firma Amber Gold, której sprawa położyła cień na firmy pożyczkowe. Jednak wiele z nich to uczciwe jednostki finansowe, które proponuje rozwiązanie wielu problemów materialnych. A to, że koszty pożyczek pozabankowych są wyższe niż oprocentowanie ich odpowiednich w bankach, wiąże się z tym, iż firmy pożyczkowe ponoszą znacznie większe ryzyko kredytowe. Wszakże udzielają pożyczek na dowód osobom, które nie muszą dokumentować swojej zdolności kredytowej.

Firma Autogotówka proponuje jedne z najtańszych pożyczek pod zastaw auta na rynku w Polsce. I choć oprocentowanie zobowiązania finansowego jest wyższe niż pożyczki w banku, to porównując inne firmy udzielające pożyczek pod zastaw, przedstawia się na stosunkowo niskim poziomie. Opierając się na konkretnym przykładzie:

pożyczka pod zastaw auta wynosi 10 000 zł, okres spłaty 46 miesięcy
RRSO = 57,01%
wysokość miesięcznej raty = 456,82 zł
całkowita kwota do zapłaty = 21 007,16 zł

Sprawdź ile możesz zyskać dzięki pożyczce pod zastaw w Autogotówka

Co zyskujesz biorąc pożyczkę pod zastaw samochodu w Autogotówka

  • – gotówkę sięgającą do 50% wartości auta w ciągu jednego dnia (bez konieczności posiadania konta bankowego)
  • – możliwość otrzymania pieniędzy bez wymogu przerejestrowania samochodu oraz posiadania polisy AC
  • – pożyczka bez pozostawiania auta w oddziale firmy

Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana ofertą pożyczek pod zastaw w Autogotówka, możesz wypełnić formularz online znajdujący się na stronie internetowej firmy lub skontaktować się z nią telefonicznie pod numerem 537 107 107.
logo firmy autogotówka
Główna siedziba firmy znajduje się pod adresem:
Al. Solidarności 147 lok. 33. w Warszawie
adres mailowy: kontakt@autogotowka.pl